شیک ترین لباس های عصر زنانه باکمترین هزینه!!!!!!

شیک ترین لباس های عصر زنانه

0201cb55c0

ا این لباسها که البته با بودجه شما نیز سازگار هستند در هر مهمانی بدرخشید

بهترین لباس ها 
بدون شک این فصل، فصل مهمانی است!  احتمالا ایمیل شما هم مملو از دعوت نامه های مهمانی‌های رسمی و غیر رسمی است. چطور می توانید برای اینمیهمانی ها لباس برازنده ای بدون اینکه ورشکست شوید تهیه کنید!؟ما در اینجا لباسهای مخصوص این میهمانی ها را به شما معرفی مییکنیم که هم ظاهر شما را چشمگیر می سازند و هم با حساب بانکی شما مهربان هستند. از لباس های براق و متالیک گرفته تا پارچه های چاپی، شما تنها موظف هستید لباس شیکی را که مناسب شما است پیدا کنید.
تماما درخشان 
این لباس براق با آستین شکاف دار نه تنها  مجلسی است بلکه مشکلات احتمالی بازوها را هم حل می کند. بهترین قسمت آن چیست؟ اگر شما بالاتنه بزرگی دارید آستین های عریض آن به شما کمک می کند.
seth02
رنگ ها را برای من ترکیب کن

 آیا علاقه مند هستید که در تعطیلات امسال صاحب ترکیبی از دو رنگ زیبا باشید؟ تغییر رنگ این لباس از قرمز به سیاه در قسمت کمر به میزان قابل توجهی پاهای شما را کشیده تر نشان می دهد. هم چنین یقه قایقی و و آستین تا آرنج رسیده آن بسیارلباس را شیک تر کشده است.
seth03
قدرت بنفش 

این پارچه کشی که از قسمت یقه تا شکم دو لایه و در پایین دراپه شده و چین خورده است، کاملا مناسب برای این منظور مناسب می باشد که تمام روز سر کار پوشیده شود و علاوه بر آن در مهمانی بعد از ظهر اداره هم با آن حاضر شوید. فقط برای اینکه در شب معقول تر به نظر برسد به آن سنجاق سینه براقی اضافه کنید.
seth04
چین دار ارزان 

برای این مدل بامزه گردنبند پیشنهاد نمی شود. چین های ظریف این لباس خودش نقش زیورآلات را ایفا می کنند و رنگ کریسمسی آن کاملا مناسب مهمانی است.
seth05
افسونگر هالیوود 

قسمت کوتاه و بلند پایین این لباس صحنه نمایش را تداعی می کند.  کفش های روباز قرمز ، گوشواره های بلند و کیف دستی چاپی ترکیب کاملی از رنگ ها را به همراه می آورد.
seth06
این یک کمربند است

 آیا هیکل شما یکدست است؟ این لباس زیبای پوشیده کمر شما را باریک کرده و از کل بدن تصویر ساعت شنی را می سازد. یقه v شکل این لباس امکان استفاده از گردنبند و یا دستمال گردن ابریشمی نازک را به شما می دهد.
seth07
توری زیبا 
بدن شما در این لباس پوشیده‌ مبهوت کننده، باورنکردنی نشان داده خواهد شد.  این لباس اگر چه کاملا تنگ و چسبان است بیش از حد بدن نما نیست. یقه اسکوپ و بالاتنه توری پوششی باوقاو و خانم وار را به شما عرضه خواهد کرد.

seth08

گلبرگ جمع شده 
با این لباس دوست داشتنی در مهمانی اداره خود بهترین باشید. شکل گلبرگ های جمع شده حالت مناسبی برای انتهای آستین ها و پایین لباس در قسمت  بالای زانو است. تنها با کیف پولک دار و کفش فلت می توان ارزش این لباس را دو چندان کرد.

seth09

 

پوشاننده باسن 
در حالیکه پارچه ای زیبا به عنوان دامن در قسمت پایین تنه خودنمایی می کند بالاتنه هنوز مساله بزرگی است. در اینجا این بالاپوش خوش منظره سیاه و قرمز حالت گلابی شکل بدن را نمایان می کند. دامن ذغالی هم به شما حالت مخروطی شکل ساده ای که آرزوی آن را داشتید عطا میکند.

seth10

www.bikhial.com