سفر به آینده از طریق ماشین زمان واقعی

سفر به آینده از طریق ماشین زمان واقعی

یک محقق ایرانی موفق به ساخت ماشین زمان برای پیش‌بینی وقایع در آینده شد.
علی رازقی سرپرست مرکز هدایت راهبردی مخترعان و مبتکران کشور و رکوردار ثبت اختراع در کشور با ثبت ۱۷۹ طرح، گفت: ماشین زمان دستگاهی است که پیش‌بینی آینده را برای انسان‌ها محقق می‌کند.
وی افزود: ماشین زمان دستگاهی به اندازه یک کیس کامپیوتر است که می‌تواند تمام اطلاعات افراد را برای ۵ تا ۸ سال آینده پیش‌بینی کند.
این مخترع ایرانی ادامه داد: این دستگاه، مشخصاتی نظیر سن ازدواج، تعداد فرزندان، تحصیلات، شغل، جنگ، بیماری و غیره را با ۹۸ درصد صحت و اطمینان بازگو می‌کند و آزمایشات آن نیز بر روی قیمت ارز انجام شده است.
رازقی اظهار داشت: این طرح نه کف‌بینی و نه فال است بلکه بر پایه استنادات علمی و فیزیکی ساخته شده است که امسال به ثبت رسیده و نیاز بسیاری از جامعه امروزی بشر را برطرف می‌کند.
وی گفت: کشور آمریکا در حدود نیم قرن است که به دنبال این فناوری است، به عنوان مثال در ۴ سال گذشته برای دستیابی به چنین فناوری سالانه بیش از ۱۰ میلیارد دلار هزینه صرف کرده است اما کشور ایران توانست با تنها صرف ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان ماشین زمان بسازد.
به گفته وی، بیش از ۸ سال مطالعه برای انجام این طرح صورت گرفته است.


علی اصغر گفته است :

با سلام

ایرانی میتواند با سعی به هرچی میخواهد برسد من عاشق اینجور مقاله ها هستم و یکی از آرزوهام اینه که جز مسافران زمان باشم

علی اصغر گفته است :

من دوست دارم خدای واقعی رو در سفر به مریخ وزمان ببینم واونجاست که نماز واقعی و شکر خداوند بجا آورد

من وقتی میتوانم زندگی واقعی داشته باشم که همیشه در سفر باشم و واقعیت های ندیدرو ببینم و از خدا میخواهم که به من هم یک ماشین زمان بده